Anons Medium&Scat

 

Szanowni Państwo

Zespół muzyczny MEDIUM istnieje od 1992 roku. Kierownikiem zespołu jest Ryszard Szymański, doświadczony dobry muzyk i wokalista. W 1999 roku powstał drugi zespół SCAT prowadzony przez Izabellę Szymańską, absolwentkę Akademii Muzycznej, pełniącą funkcję kierownika muzycznego zespołu, a jednocześnie menagera obydwu wyżej wymienionych zespołów muzycznych.

W repertuarze zespołów znajdują się największe przeboje muzyki polskiej i zagranicznej, począwszy od lat 30-tych, do dziś. Wykonujemy tak zwane covery. Nasza propozycja obejmuje muzykę taneczną, rozrywkową, jak również biesiadną (nagranych kilkanaście płyt dla Warszawskiej Firmy Fonograficznej z piosenkami biesiadnymi „GALA MUZYKI BIESIADNEJ”, które ukazały się na rynkach U.S.A., Kanady, oraz w Australii) i oczywiście w Polsce. Nagraliśmy też kilka płyt z coverami największych polskich przebojów dla znanych firm fonograficznych. Były one w sprzedaży w sklepach na terenie całej Polski.

W naszym repertuarze są też przeboje z epoki swingu, najciekawsze standardy jazzowe, oraz najmodniejsze rytmy latynoamerykańskie. Prócz muzyki popularnej, znajdziecie Państwo również przeboje operetkowe i musicalowe, pieśni hiszpańskie i neapolitańskie.

Repertuar nasz jest tak wszechstronny, ponieważ gramy na różnego rodzaju imprezach muzycznych takich jak: koncerty, festyny, kameralne recitale ale także bale, bale firmowe, również studniówkowe, przyjęcia towarzyskie, rodzinne takie jak wesela, komunie, oraz przyjęcia jubileuszowe. Z równym powodzeniem występujemy podczas różnego rodzaju pikników, festiwali, konferencji, bankietów, cocktaili, wernisaży, stanowiąc niewątpliwą ich atrakcję. Dlatego też zapraszani jesteśmy wszędzie, gdzie ludzie świętują, gdzie chcą się dobrze bawić, coś uczcić lub uświetnić. Koncertujemy dla wszystkich: górali, kaszubów, mazowszan, ślązaków, dla wielkich miast i maleńkich wiosek, zawsze pozostawiając to samo wrażenie – miło i dobrze spędzonego czasu.

Występując od wielu lat na scenie muzycznej możemy poszczycić się wspólnymi występami z wieloma gwiazdami polskiej estrady. Występowaliśmy między innymi ze Skaldami, Krzysztofem Krawczykiem, z zespołem Bajm, Urszulą, Kayah, Cezarym Pazurą, Kabaretem Koń Polski i kabaretem Elita, oraz wieloma innymi znanymi artystami. Współpracują z nami zawodowi tancerze, parodyści, prezenterzy, aktorzy a także iluzjoniści. Każdy nasz występ to swoisty show. Zapewniamy dużą dawkę humoru i zabawy, a także liczne atrakcje – niespodzianki dla publiczności. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju a także poza jego granicami. Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym.

Panie! Panowie!

MEDIUM & SCAT zapewni niepowtarzalny
nastrój na każdej imprezie towarzyskiej.

W każdym miejscu,
w każdym czasie
w każdym gronie
wybór MEDIUM & SCAT jest w dobrym tonie.

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zespół muzyczny - zespół na wesele Radom - Warszawa Medium & Scat © (2023)
 

 
 
previous next
X