Anons Medium

 

Medium

Zespół muzyczny „Medium” istnieje od 1992 roku. Znaną nie tylko w Radomiu grupę tworzą wokaliści i muzycy grający na instrumentach klawiszowych, gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej, instrumentach perkusyjnych, akordeonie, a na specjalne życzenie klientów – na saksofonie i skrzypcach. Czteroosobowym składem zespołu kieruje muzyk i wokalista – Ryszard Szymański.

„Medium” posiada profesjonalne zaplecze techniczne – dysponuje nowoczesnym oświetleniemsprzętem nagłaśniającym, które zależnie od potrzeb może przewozić w różne miejsca kraju.

Zespół prowadzi wszechstronną działalność rozrywkową nie tylko w Radomiu i regionie radomskim, ale również w różnych odległych miejscach Polski, a nierzadko i zagranicą. Istniejąc na rynku muzycznym od 21 lat, zespół zdobył ogromne doświadczenie niezbędne na każdym przyjęciu weselnym, balu, bankiecie, czy innej imprezie okolicznościowej.

Oprócz wieloletniego doświadczenia zespół ma w swoim repertuarze około 2000 profesjonalnie opracowanych utworów z gatunku pop, disco, rock, jazz, muzyka latynoamerykańska, jak również disco polo i muzyka biesiadna. Muzycy zespołu ,,Medium” są więc przygotowani do obsługi różnego typu uroczystości – bardziej i mniej oficjalnych, tych gromadzących liczne grono uczestników, jak i kameralnych – przeznaczonych dla małej grupy odbiorców. Zespół oferuje profesjonalną oprawę imprez, które nie mogą obejść się bez dobrze zagranej muzyki – bankietów, festynów, balów - w tym również studniówkowych i firmowych, wernisaży, pokazów mody, a także przyjęć weselnych oraz wszelkiego rodzaju spotkań rodzinnych takich jak np.: chrzciny, komunie, imieniny czy rocznice. Zapewniamy niezapomniane, barwne przedstawienia, dużą dawkę humoru, show taneczne oraz animacje integrujące wszystkich uczestników imprezy.

Doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy obsługując bankiety, bale oraz przyjęcia weselne w najlepszych polskich hotelach i restauracjach takich jak np.: Hotel Mariott, Sobieski, Belwederski i Poniatowski w Warszawie, Hotel Grand w Krakowie, Hotel Kasprowy w Zakopanem. Nie sposób jest krótko wymienić wszystkich miejsc, w których mieliśmy przyjemność wystąpić, podobnie jak trudno jest wymienić wszystkie znane postacie, z którymi występowaliśmy, a są wśród nich takie gwiazdy estrady jak np.: Skaldowie, Bajm, Kayah, Urszula, Krzysztof Krawczyk, Jan Wojdak, Halina Frąckowiak, Krystyna Giżowska, a także Jerzy Kryszak, Cezary Pazura, kabarety: Koń Polski, Pod Egidą.

Od kilkunastu lat współpracujemy ze znaną grupą muzyczną „Scat” z Radomia. Łączy nas przekonanie, że tylko wtedy można coś zrobić dobrze, jeżeli naprawdę kocha się to, co się robi. Muzyka to nasza pasja, to „medium”, czyli nośnik, za pomocą którego nawiązujemy kontakt z odbiorcą – rozśmieszamy go i wzruszamy. W zasadzie wszystko zależy wtedy od zespołu. Dlatego wybierając nas na swoje przyjęcie możecie być pewni sukcesu. Polecamy się i pozdrawiamy.

Zespół muzyczny „Medium” z Radomia
Kontakt telefoniczny: 505 077 585, 519 428 403, +48 48 331 84 52

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zespół muzyczny - zespół na wesele Radom - Warszawa Medium & Scat © (2021)
 

 
 
previous next
X