Anons Scat

 

Scat

Scat to sposób śpiewania będący wynikiem eksperymentowania z dźwiękami. Narodził się na początku XX wieku w kręgach jazzu i wywarł ogromny wpływ na muzykę współczesną.

Zespół muzyczny o nazwie „Scat” powstał w 1999 roku w Radomiu. Jego nazwa nie jest przypadkowa. Wchodzący w skład zespołu muzycy chętnie czerpią z tradycji i łączą ją z nowoczesnymi brzmieniami. Za całokształt działań zespołu odpowiada jego założycielka – Izabella Szymańska – absolwentka Akademii Muzycznej, wokalistka i menedżerka zarazem. „Scat” bez wyjątku skupia grono ludzi utalentowanych i wykształconych muzycznie, którzy jednocześnie śpiewają i grają – na instrumentach klawiszowych, gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej, akordeonie, klarnecie, saksofonie. Zespół występuje zazwyczaj w składzie czteroosobowym, ale na życzenie zainteresowanych może poszerzyć swój skład o skrzypaczkę.

„Scat” ma kilkunastoletnie doświadczenie w przygotowywaniu oprawy muzycznej imprez o bardzo różnym charakterze. Czerpie również z ponad dwudziestoletniego doświadczenia zespołu „Medium”, z którym od początku współpracuje. Kierownik i menedżer zespołu – Izabella Szymańska – posiadając wyższe wykształcenie muzyczne ma doskonałe rozeznanie w tej dziedzinie i kładzie ogromny nacisk na jakość pracy swojego zespołu. W jego repertuarze znajduje się około 2000 profesjonalnych aranżacji największych hitów muzyki tanecznej, biesiadnej, rozrywkowej czy latynoamerykańskiej. Są wśród nich także utwory swingowe, jazzowe, jak również muzyka klasyczna, przeboje operetek i musicali, pieśni hiszpańskie i neapolitańskie.

Tak bogaty repertuar umożliwia dostosowanie oprawy muzycznej do charakteru imprezy i gustów zaproszonych gości. Muzycy „Scat” są przygotowani do poprowadzenia zarówno imprez masowych, jak i kameralnych, ich obecność stanowi atrakcję koncertów, festynów, akcji promocyjno-reklamowych, pokazów mody, targów, mniejszych i większych bankietów, balów, przyjęć weselnych, koktajli, wernisaży, pikników, spotkań rodzinnych takich jak m.in. chrzciny, komunie, jubileusze.

Niezależnie od okazji cechą zespołu jest łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością, a także elegancja i takt, jakie charakteryzują muzyków i prowadzącego imprezę wodzireja.

Wysoki poziom muzyczny zespołu został wielokrotnie doceniony. „Scat” występował z wieloma gwiazdami polskiej sceny muzycznej, a także ze znanymi aktorami, tancerzami, prezenterami, satyrykami, parodystami, iluzjonistami i wodzirejami.

Imponujący dorobek zawodowy zespołu przekłada się na wysoką jakość jego pracy i zadowolenie klientów reprezentujących różne profesje, środowiska i muzyczne gusta. „Scat” wyróżnia się na radomskim rynku muzycznym po prostu talentem i znajomością muzyki. Otrzymuje więc liczne zlecenia pracy w całym kraju, a także za granicą.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy poszukują stylowej i profesjonalnej oprawy muzycznej organizowanej imprezy.

Zespół muzyczny „Scat” z Radomia
Telefon: 505 077 585 / 519 428 403 / +48 48 331 84 52

Pozdrawiamy serdecznie. Szymańscy

jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
Zespół muzyczny - zespół na wesele Radom - Warszawa Medium & Scat © (2023)
 

 
 
previous next
X