Paweł – Częstochowa

Zespól muzyczny Medium gwarantuje świetna zabawę i udane wesele. Idealnie dopasowuje styl muzyczny do preferencji Państwa Młodych oraz gości weselnych. Szeroki repertuar muzyczny i piękny głos wokalistów sprawia przyjemność wszystkim uczestnikom zabawy. Przy takiej muzyce chce się bawić do białego rana. Cieszę się, że już niebawem usłyszę Was po raz kolejny. Zespół przypadł do gustu moim znajomym i postanowili, że w tym szczególnym dniu na swoim weselu chcą gościć Medium.

Pozdrawiamy
Małgorzata i Paweł

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Bartek – Grójec

Nasz ślub oraz wesele odbyły się już prawie dwa lata temu i choć już trochę czasu minęło, to często z moją żoną wracamy pamięcią do tamtego dnia. Był on niezapomniany!!! My razem, doniosła chwila i super atmosfera, zabawa na szóstkę i zadowolenie gości. Nasze wesele miało sporo ,,mocnych punktów”, ale myślę, że jednym z najważniejszych był zespół muzyczny Medium. Napiszę już krótko: super, pełen profesjonalizm, muzyka dla każdego, nie było utworu, którego by nie wykonali. Oczepiny zostały poprowadzone zgodnie z naszym życzeniem w sposób subtelny i z klasą – byliśmy z żoną zachwyceni oraz wdzięczni. Gorąco polecamy!!!

Renata i Bartosz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Dana – Kielce

Byłam ostatnio na imprezie, na której grał zespół Medium. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, przekrój muzyki od Karin Stanek, Tiny Turner aż po Feel. Dawno tak się nie wytańczyłam. Nie chciało się schodzić z parkietu. Istotna kwestia jest to, że zespół nie grał ,,na jedno kopyto”. Po kilku szybszych kawałkach było coś spokojniejszego na złapanie oddechu.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Ania – Kozienice

Rok temu Medium grał u mnie na weselu i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Świetnie bawili gości, repertuar – zróżnicowany, czyli dla każdego. Nie było żadnego problemu z akceptacją moich wymagań (tak jak napisał/a ,,anty-scat”, każdy potrzebuje dobrych warunków w czasie pracy, jeśli chce coś dobrze zrobić, poza tym wywnioskowałam z komentarza, że to jakaś wredna osoba). Pani Iza śpiewała również na moim ślubie i co tu dużo mówić – jak się ją słyszy, to ,,ciary” przechodzą i łezka w oku się kręci. Bardzo mili ludzie i miła współpraca, więc polecam każdemu. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję Zespołowi za piękną oprawę muzyczną mojego wesela.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Monika – Kraków

Zespół Medium polecamy każdemu kto chce zapewnić swoim gościom weselnym niezapomnianą zabawę. W repertuarze Zespołu znajdują się utwory dla osób w każdym wieku. Wszyscy goście byli zachwyceni profesjonalnym wykonaniem KAŻDEJ piosenki. W czasie wesela parkiet był ciągle pełen, muzyka i prowadzący „porywali” do tańca. Do dziś na rodzinnych spotkaniach wspominamy tych sympatycznych i wykształconych muzyków, którzy swoją grą i śpiewem uświetnili nasze wesele. Wiadomo przecież, że dobry zespół na weselu to podstawa.

Monika i Piotr

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Grzegorz – Lublin

Zespół Medium grał na naszym weselu. Po przejechaniu 170 km od razu wyciągnęli instrumenty i zaczęli przygrywać podczas błogosławieństwa. Po ślubie zaprosili wszystkich do wspólnego szampana. Po pierwszym posiłku zatańczyliśmy walca angielskiego. Melodię znaliśmy, gdyż pan Szymański przesłał nam wcześniej płytę. Po walcu goście zaczęli się bawić do bardzo zróżnicowanej muzyki, sięgającej od lat sześćdziesiątych do lat współczesnych. Zespół wspaniale poprowadził oczepiny i grał do szóstej rano. Wielkim atutem Medium jest to, że robią bardzo mało przerw. Podczas posiłków zachęcali do zabawy tradycyjnymi przyśpiewkami. Goście jeszcze długo po weselu wspominali zespół Medium, który w naszej miejscowości powitał jeszcze Nowy Rok.

Renata i Grzegorz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Małgorzata – Lublin

Podejmując trud organizacji wesela chcieliśmy, aby ten dzień był zupełnie wyjątkowy i długo pozostał w naszej pamięci. Źródłem niezapomnianych wrażeń na tego typu imprezach w głównej mierze jest niewątpliwie odpowiednio dobrana oprawa muzyczna. Dlatego też bez wahania powierzyliśmy to zadanie profesjonalistom z zespołu Medium. Okazało się, że był to ,,strzał w dziesiątkę”, ponieważ muzycy zagwarantowali świetną zabawę przez całe wesele od momentu powitania gości aż do ich pożegnania. Zespół w swojej ofercie prezentuje wysokiej jakości aranżacje polskich przebojów muzycznych, jak i zagranicznych hitów. Imponujący repertuar został perfekcyjnie dostosowany do charakteru imprezy, jak i naszych preferencji muzycznych. Zespół bez trudu porwał wszystkich uczestników do wspólnej zabawy, nawet najbardziej zatwardziałych sceptyków tanecznych! Oprócz szaleństw na parkiecie Zespół dodatkowo uświetnił imprezę wspólnym biesiadowaniem oraz niebanalnymi konkursami. Z entuzjazmem przyjmowaliśmy liczne wyrazy uznania co do świetnego wyboru zespołu. Szczerze polecamy zespół Medium.

Małgorzata i Piotr

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kamila – Łódź

Zespół Medium to super oprawa muzyczna, świetna zabawa, znakomite show, a przede wszystkim niezapomniane chwile. Miałam okazję usłyszeć ich na weselu mojej siostry, które odbyło się pod Łodzią. Wszyscy goście świetnie się bawili. Dlatego ja i mój narzeczony podjęliśmy decyzję, że zaprosimy do współpracy pana Szymańskiego na nasze wesele. Niestety termin rezerwacji nie pokrywał się z wolnym terminem zespołu Medium. Mimo że na wymarzoną salę czekaliśmy dwa lata, zrezygnowaliśmy z niej i zarezerwowaliśmy inną, która miała wolny termin, jakim dysponował pan Szymański (uff, udało się!). Zespół Medium charakteryzuje się szerokim repertuarem polskim i zagranicznym. Prowadzenie wesela – genialne, nie wspomnę już, że po prostu fajni ludzie. Na poprawinach gościliśmy też panią Szymańską, która zachwyciła wszystkich swoim mocnym wokalem – ajjj, gęsia skórka na ciele! Czasem trzeba użyć podkładu, żeby utwór miał ten ,,pazur”, by nie wyszła jakaś totalna ,,kicha”, ale ani razu nie słyszałam, żeby ktoś śpiewał z playbacku. Mogę to potwierdzić, bo na weselu siedziałam obok orkiestry. Nietypowe były same oczepiny. Jeżeli nie chcecie być zaskoczeni i planujecie takie tradycyjne oczepiny, to lepiej ustalić to wcześniej z Zespołem. Jedyny minus to mało wolnych terminów. Już nie mogę się doczekać tego rock and rolla na moim weselu.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kamerzysta – Piaseczno

Zajmuję się montażem filmów nagrywanych na weselach i naprawdę miałem już możliwość usłyszenia wielu zespołów. Medium słyszałem na weselu w Janowie Lubelskim. Jakie wrażenie? Goście świetnie się bawili, szeroka różnorodność repertuaru. Nigdy na żadnym weselu nie słyszałem tak dobrze zagranych kawałków. Ogólne wrażenie o zespole Medium? Świetne, tylko trochę drogo… Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś będę miał okazję Was usłyszeć.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

Medium&Scat grali na mojej studniówce w LO Konopnickiej. Muszę przyznać, że było fantastycznie! Od pierwszej piosenki nogi same rwały się do tańca. Grali zarówno typowe weselne hity, cygańskie, brazylijskie, rockandrollowe, jak i przeboje lat 70-tych, 80-tych, 90-tych. Przerwy mieli góra 10-minutowe. Każdy bawił się wyśmienicie!!! Do samego rana była pełna sala.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Aneta – Radom

Witamy gorąco i serdecznie pozdrawiamy! Chcielibyśmy przypomnieć, że uświetnili Państwo obecnością nasze przyjęcie weselne w restauracji ,,Fantazja” w Milejowicach. Profesjonalny zespół muzyczny i odpowiednio dobrany repertuar to gwarancja dobrej zabawy na weselu. Nasi goście byli zachwyceni, nogi same rwały się im do tańca i nie schodzili z parkietu do białego rana. Żartowali sobie, że nie mieli czasu ani zjeść, ani pić. Opuszczali salę głodni, trzeźwi, ale wybawieni. Nie wyobrażam sobie tego najważniejszego dnia w naszym życiu bez oprawy muzycznej zespołu Medium. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wspólna zabawę i gorąco polecamy!

Aneta i Piotr

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Ania – Radom

Wesele super!!! Uważam, że to głównie za sprawą kapeli Medium. Bardzo dobrze grają i mają świetną wokalistkę. Nie grają z playbacku!!! Znam się na tym, sama gram.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Emilia – Radom

Najpierw doskonale bawiliśmy się przy muzyce zespołu Medium na przyjęciu weselnym mojej siostry, a potem, aby tradycji stało się zadość, postanowiliśmy, iż na naszym weselu również zagrają członkowie tego Zespołu. Wszystkim narzeczonym gorąco polecamy zespół Medium, gdyż reprezentuje wysoki poziom artystyczny i muzyczny. Kapela ma bogaty i szeroki repertuar. Zapewniam, iż każdy niezależnie od wieku przy muzyce Medium będzie się świetnie bawił. Nasi goście weselni są na to doskonałym przykładem, gdyż jedna z par, która jako ostatnia opuściła nasze wesele, postanowiła, że na ich przyjęciu również zagra pan Szymański. Cóż więcej można dodać – GORĄCO POLECAMY!

Emilka i Michał

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kamila – Radom

Moje pierwsze spotkanie z tym wyśmienitym Zespołem było 6 lat temu na studniówce w VIII LO w Radomiu. Niezwykłe wrażenie, piękny głos, szeroki repertuar. Postanowione – moja siostra nie może mieć innego zespołu na swoim ślubie!!! Tak tez się stało. Pan Ryszard i jego wyjątkowy Zespół Medium od wielu lat gości na weselach u moich znajomych, rodziny, przyjaciół. Co najważniejsze, już niebawem i ja będę mogła z czystym sumieniem powiedzieć – miałam najlepszy zespół, jaki w życiu słyszałam. Już nie mogę się doczekać kiedy znów się spotkamy, panie Ryszardzie! Do mojego wesela pozostało jeszcze parę miesięcy, ale już za miesiąc znów wesela przyjaciółki… oczywiście z Pana udziałem.

Pozdrawiam

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kasia – Radom

W zeszłym roku w czerwcu zespół Medium grał na naszym weselu. Musze przyznać, że zabawa była znakomita. Mieliśmy dość duże wesele, ok. 300 osób, a mimo to każdy znalazł coś dla siebie. Repertuar, który grał zespół Medium był bardzo bogaty. Szczerze polecam ten Zespół, bo naprawdę są znakomici!!! Po naszym weselu dwie pary podpisały umowy z panem Szymańskim i zaprosiły Zespół do współpracy. Pozdrawiam.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Paulina – Radom

Panie Ryśku! Chciałabym raz jeszcze serdecznie podziękować Panu i całemu zespołowi Medium. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem. Już przy pierwszym spotkaniu byliśmy mile zaskoczeni profesjonalnym podejściem, bardzo cennymi radami, które nie tylko związane były ze szczegółami samej obecności zespołu na przyjęciu weselnym. Otrzymaliśmy wiele cennych rad dotyczących samej organizacji i scenariusza tego najważniejszego w naszym życiu przyjęcia. Tak jak wcześniej ustaliliśmy, Zespół od samego początku odpowiedzialny był za prowadzenie całej imprezy. W tej roli również spisał się wyśmienicie. Sami kontaktowali się z obsługą sali weselnej, kamerzystą, fotografem w celu poinformowania ich o scenariuszu tego wyjątkowego dnia. Jeżeli chodzi o samą oprawę muzyczną? Jesteśmy zachwyceni. Świadczy o tym fakt, że około 250 gości weselnych pochodzących z Radomia, Warszawy oraz rodowitych górali, bawiło się do samego końca wesela. Medium są świetni wokalnie, umiejący wyczuć jaka muzyka najlepiej pasuje gościom. Serdecznie wszystkim polecamy!

Paulina i Artur

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radosław – Radom

Zespół Medium grał u mnie na weselu i jestem z niego bardzo zadowolony. Fajni ludzie, repertuar dla każdego, a przede wszystkim potrafią świetnie poprowadzić zabawę. GORĄCO POLECAM!!!

Radek

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Rodzina Delewskich – Radom

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy poinformować możliwie jak największą rzeszę ludzi o możliwościach o możliwościach zespołu muzycznego Medium z Radomia. Na naszej imprezie mieliśmy zaszczyt gościć około 400 osób i nie usłyszeliśmy innej opinii poza jedną – ,,Macie wspaniały zespół w tym roku”. Szczerze polecam każdemu organizatorowi wszelkiego rodzaju imprez zespół Medium. Ze swojej strony BARDZO DZIĘKUJEMY za bardzo, bardzo udaną imprezę.

Z wyrazami szacunku
Właściciele Firmy DAMAR

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Ania – Skarżysko-Kamienna

Zawsze jak idzie się na wesele, myśli się: ,,Jaka kapela będzie grała i co będzie do jedzenia?” Idąc na własne wesele człowiek jeszcze bardziej zastanawia się jak to wszystko się uda. Czy na pewno wszystko jest dopięte na ostatni guzik? A tu taka niespodzianka. Nasza orkiestra stanęła na wysokości zadania. Piękne przywitanie gości i Państwa Młodych pozwoliło mi uspokoić się i wiedziałam, że będzie profesjonalnie. Usłyszałam pierwsza piosenkę, niesamowity głos, wspaniała muzyka. Czasami z mężem stwierdzaliśmy, że niektóre wykonania były lepsze od oryginału. Przekrój piosenek duży – dla każdego coś miłego. Konkursy od samego początku wesela, śpiewanie przy stołach, poznawanie gości. Super! Cała sala tańczyła, w czasie całego wesela większość gości była na parkiecie. Kiedy zaczęły się oczepiny, było mnóstwo zabawy i śmiechu. Przede wszystkim podobało mi się prowadzenie konkursów i całego wesela, pełna kultura. Naprawdę godny polecenia Zespół.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kasia – Tomaszów Mazowiecki

Zespół Medium wywiązał się znakomicie ze swojej roli i w doskonałym stylu. Zadbał o gusta muzyczne młodszych i starszych gości. Dzięki czemu każdy bawił się i tańczył do białego rana. Poza tym Zespół zachowywał się bardzo profesjonalnie i elegancko. Ciężko jest znaleźć tak wspaniałą oprawę muzyczną, jaką jest Medium. W skali od 1 do 10, nasza ocena to 11! Tylko żal, że ślub i wesele przeżywa się raz w życiu. Cieszymy się, że towarzyszył nam w tym właśnie zespół Medium.

Z pozdrowieniami
Kasia i Tomek

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Magdalena – Warka

Witam. Chcielibyśmy zespołowi Medium serdecznie podziękować za wspaniałą zabawę, jaką zorganizował na naszym weselu. My, ale przede wszystkim goście, byli zachwyceni muzyka, przy której wspaniale się wszyscy bawiliśmy (młodzi i starsi), a to 90% udanego przyjęcia weselnego. Dziękujemy bardzo i życzymy wszystkim młodym parom, by ich wesela były tak udane jak nasze.

Magdalena i Tomasz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Klaudia – Warszawa

W ostatni weekend byłam na weselu, na którym grał zespół Medium i muszę przyznać, że było super. Wokalistka ma piękny głos, a poza tym tworzą super atmosferę i potrafią bawić gości. Naprawdę świetna impreza. Najlepszy zespół jaki znam!

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Renata – Warszawa

U nas też gościł zespół Medium. Wesele mieliśmy w ,,Wenecja Pallas” w Michałowicach. Zespół spisał się znakomicie, goście do dnia dzisiejszego bardzo mile ich wspominają. My również, korzystając z okazji, pozdrawiamy zespół Medium. Życzymy wszystkim tak udanego wesela jak nasze. Co najważniejsze tak znakomitego zespołu jak mieliśmy my.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Katarzyna – Włocławek

Witam. Polecam zespół Medium. Zaspokajają gusta wszystkich gości grając różny repertuar. Sprawiają wrażenie, iż muzyka na państwa weselu usatysfakcjonuje najbardziej wybrednych oraz zwolenników tradycyjnego polskiego wesela. Jest to grupa uzdolnionych, doświadczonych muzyków, zachwycająca nie tylko repertuarem muzycznym, ale i wspaniałymi występami muzycznymi. Wszystkim polecam ten Zespół.

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy