Garbatka Letnisko

Magda i Tomek … – ach co to był za ślub! Z wielką przyjemnością wyrażę swoją opinię na temat zespołu, który miał wielki wkład w stworzenie niesamowitego nastroju tego niezapomnianego dla nas dnia. Myślę o grupie SCAT z Radomia, która naprawdę potrafi porwać ludzi do zabawy. Idealnie dopasowuje się do wymagań gości, gra to, co najbardziej podoba się weselnikom i dlatego zabawa przez całą noc jest przednia. Urozmaicony repertuar zadowoli najbardziej wymagających! Ponadto głos wokalistki śpiewającej podczas ceremonii ślubnej w kościele wzruszył niejedno serce – to było niesamowite przeżycie. Gorąco polecam współpracę z zespołem SCAT z Radomia!

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kielce

Witam! Mieliśmy niedawno okazję gościć na naszym weselu zespół SCAT z Radomia. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z jakości usług świadczonych przez ten zespół. Profesjonalny wokal (śpiew solistki towarzyszył nam również w kościele) oraz świetny repertuar zapewniły naszym gościom weselnym wspaniałą zabawę aż do samego rana i na tzw. poprawinach. Polecam serdecznie wszystkim zespół SCAT, na pewno nikt się na nim nie zawiedzie!

Pozdrawiamy
Agata i Artur

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Kozienice

Rok temu zespół SCAT grał na moim weselu i, powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona. Świetnie bawili gości, repertuar zróżnicowany, nie było problemu z akceptacją moich wymagań. Śpiew w kościele do dziś budzi wspomnienia i wzruszenia. Bardzo mili ludzie i dobra współpraca, więc polecam każdemu.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję zespołowi za piękną oprawę muzyczną mojego wesela.

Ania

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Lubraniec

Zaangażowanie zespołu SCAT z Radomia w nasze przyjęcie weselne okazało się przysłowiową ,,wisienką na torcie”. Efektowna dekoracja sali i pięknie zastawiony stół nie spełniłyby swojej roli bez doskonałej oprawy muzycznej.

Muzyka w wykonaniu grupy SCAT zachwyciła nie tylko wszystkich gości weselnych, ale i, co ważne, nas – nowożeńców. Dodała blasku naszemu weselu. Bogaty i różnorodny repertuar oraz perfekcyjne wykonania sprawiły, że do białego rana bawili się nie tylko rówieśnicy młodej pary. Wszystkie ciocie, kuzynki, wujkowie, a nawet babcie mogły szaleć na parkiecie w rytm ulubionych przebojów, ponieważ SCAT oferuje niezwykle urozmaiconą gamę gatunków muzycznych, tak polskich, jak i zagranicznych, od muzyki współczesnej po przeboje lat 50-tych i 60-tych, klasykę i szlagiery wywodzące się z ludowych tradycji biesiadnych.

Polecamy grupę SCAT wszystkim tym, którzy mają ,,dobre ucho” i rwące się do tańca nogi, gdyż przy ich wykonaniach nie da się siedzieć bez ruchu!!! Organizując przyjęcia weselne, za cel stawiają sobie zapewnienie udanej zabawy wszystkim gościom. Więc jeśli zależy Wam na zrobieniu imprezy na poziomie, to tylko z zespołem SCAT!!!

Asia i Marcin

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Łódź

Jedną z najważniejszych rzeczy na przyjęciu weselnym jest dobra muzyka. Zespół SCAT z Radomia to grupa profesjonalistów w dziedzinie gry i śpiewu na żywo. Nie ma chyba utworu, którego by nie zagrali. W bogatym repertuarze zespołu SCAT nie zabraknie rocka, zarówno polskiego, jak i zagranicznego, starych standardów weselnych, muzyki cygańskiej, biesiadnej, a nawet operetki, która robi niesamowite wrażenie. Skala głosu wokalistki zespołu SCAT zdaje się nie mieć żadnych ograniczeń. Oprócz gry i śpiewu, zespół fantastycznie prowadzi zabawę, co jest bardzo ważne, oraz integruje wszystkich gości. Bywając na wielu przyjęciach, nie spotkałam się z lepszym zespołem.

Pozdrawiam
Małgorzata

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Mińsk Mazowiecki

Głos pani Izy i jej zespół usłyszeliśmy po raz pierwszy na weselu kuzyna i już wtedy wiedzieliśmy, że na naszym przyjęciu nikt inny nie zagra! I tak też się stało 7 lat później. Pani Iza zachwyciła naszych gości, najpierw na ślubie kościelnym, wykonując przepięknie ,,Ave Maria”, a potem na przyjęciu weselnym, kiedy wszystkie utwory zostały zaśpiewane perfekcyjnie. Mnie na zawsze w pamięci i sercu pozostanie aria ,,Usta milczą, dusza śpiewa…” z operetki ,,Wesoła wdówka” . Utwór ten dosłownie powalił nas na kolana, a miny gości mówiły same za siebie. Każdy wie, że atmosfera na weselu lub innej uroczystości w dużym stopniu zależy od oprawy muzycznej, dzięki której cała impreza staje się niezapomniana. I właśnie takie było nasze wesele dzięki zespołowi SCAT. Pozdrawiamy!

Magda i Piotrek

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Mroków – Warszawa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi naszego wesela przez zespół SCAT z Radomia. Wiemy jak ważną rolę odgrywa zespół muzyczny na tego typu imprezach, dlatego bez wahania polecamy grupę SCAT. Oprócz profesjonalnego sprzętu nagłośnieniowego, zespół wykazał się dużym profesjonalizmem, zarówno w kwestii doboru repertuaru i wykonania muzycznego, jak również aranżacji. Występ zespołu został bardzo spontanicznie, z entuzjazmem przyjęty przez gości weselnych.

Serdecznie dziękujemy zespołowi SCAT za profesjonalnie zrealizowaną oprawę muzyczną naszego wesela. Wspaniały nastrój, który panował na imprezie w znacznej mierze był zasługą państwa zespołu. Życzymy dalszych sukcesów na estradzie!

Monika i Piotr

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Nowe Miasto

Wybierając się na wesele człowiek się zawsze zastanawia czy kuchnia i muzyka będą dobre. O ile staje się to ważniejsze, gdy chodzi o własne wesele! Zastanawialiśmy się czy wszystko się uda. Spotkała nas bardzo miła niespodzianka. Zespół SCAT z Radomia, który wynajęliśmy, okazał się znakomity i stanął na wysokości zadania. Już po przywitaniu gości i życzeniach ze strony zespołu wiedziałam, że będzie profesjonalnie. Wszystko nam się podobało. Czasami z mężem stwierdzaliśmy, że niektóre wykonania były lepsze od oryginału. Przekrój piosenek duży, dla każdego coś miłego, konkursy, śpiewanie przy stołach, poznawanie gości – super!!! Melodie sypały się jak z rękawa, cała sala tańczyła, parkiet był zawsze pełen. Z kulturą, gracją i profesjonalnie prowadziła wszystko pani Iza. Z ręką na sercu polecam zespół SCAT i trochę żałuję, że już dawno po ślubie, bo bez wahania wynajęłabym ten zespół jeszcze raz. Będziecie żałować, jeśli ich nie wybierzecie. Pozdrawiam!

Ania

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Otwock Wielki

Serdeczne podziękowania kierujemy do zespołu SCAT z Radomia, który sprawił, że nasze wesele stało się niezapomniane. Zespół zachwycał przepięknym głosem wokalistki oraz szerokim repertuarem muzycznym, który doskonale dostosował do bawiących się gości. Sprawił, że nawet najbardziej oporni znaleźli się na parkiecie. SCAT to profesjonalna grupa bardzo dobrze prezentująca się pod względem wizualnym, wokalnym i instrumentalnym. Zespół ten zapewni doskonały nastrój waszej uroczystości. Polecamy!

Izabela i Sebastian

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

W ubiegłym roku organizowaliśmy nasze przyjęcie weselne. Zwróciliśmy się do zespołu SCAT z Radomia z prośbą o przygotowanie oprawy muzycznej, towarzyszącej temu tak ważnemu dla nas wydarzeniu. Wiemy jak istotną rolę na tego typu uroczystościach odgrywa muzyka, dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się na zespół SCAT. Dziękujemy państwa zespołowi za zorganizowanie w profesjonalny sposób wspaniałej zabawy. Niezwykły nastrój, jaki panował w czasie wesela, był w dużej mierze Państwa zasługą.

Katarzyna i Karol

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

Niedawno miała miejsce w Radomiu najważniejsza impreza naszego życia: nasz ślub i wesele. Był to niezapomniany dzień.

Wesele było bardzo udane, przyczynił się do tego fakt, iż oprawę muzyczno- artystyczną zapewnił nam zespół SCAT z Radomia. Atmosfera, jaką stworzyli muzycy była niepowtarzalna. Dzięki zespołowi nasi goście dobrze się bawili i byli pod wrażeniem poziomu artystów, a przede wszystkim głosu wokalistki. Muzycy okazali się profesjonalistami, potrafili umiejętnie połączyć współczesne przeboje z muzyką z dawnych lat, polską i zagraniczną. Repertuar zespołu okazał się bardzo bogaty i zróżnicowany, a także dostosowany do gustów zaproszonych. W czasie przerw zespół nie próżnował i tworzył właściwy dla tych chwil nastrój. Muzycy zabawiali gości przy stołach, przygrywając na akordeonie, saksofonie, gitarze i tamburynie. Wiele wesołości wzbudzały również przygotowane przez zespół SCAT konkursy. Pełen profesjonalizm!

Chciałam jeszcze raz serdecznie podziękować Zespołowi (a w szczególności wokalistce – pani Szymańskiej) za tak udany wieczór! Szczerze mogę wszystkim zainteresowanym polecić ten Zespół!!!

Serdecznie pozdrawiam
Anna z mężem

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

Zespół muzyczny SCAT z Radomia w czteroosobowym składzie z wokalistką panią Izabellą Szymańską dysponuje bogatym repertuarem utworów. Zawiera on najstarsze przeboje, standardy muzyki rozrywkowej, jak i najnowsze hity lubiane przez słuchaczy.

Zespół, oprócz muzyki popularnej i znakomicie opracowanych coverów, świetnie wykonuje muzykę jazzową. SCAT posiada własne zaplecze sprzętowo – sceniczne, co gwarantuje wykonanie i odbiór muzyki również na wysokim poziomie technicznym. Sprawni muzycy, piękny głos wokalistki, jak również znakomity wodzirej, pozwalają na szybkie nawiązanie kontaktu z gośćmi.

Bogaty i zróżnicowany repertuar sprawia, że żaden utwór nie jest wykonywany dwukrotnie! Chyba, że na życzenie gości. Przerwy, ograniczone do minimum, nie pozwalają osłabić tempa zabawy. Konsultując się z wieloma znajomymi i porównując opinie gości weselnych, możemy stwierdzić, że mogą Państwo liczyć na wspaniałą zabawę, jeśli skorzystacie z usług zespołu SCAT. My wystawiamy najwyższą możliwą notę! Serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy!

Alina i Dariusz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

Serdecznie polecamy zespół SCAT z Radomia, którego profesjonalizm przyczynił się do tego, że ta wyjątkowa uroczystość, jaką jest ślub córki, do dziś jest wspominana przez wszystkich jako wyjątkowo udana. Repertuar został w stu procentach, po mistrzowsku zrealizowany zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Sposób prowadzenia zabawy, takt, wyczucie chwili i potrzeb bawiących się – perfekcyjne! Mamy jeszcze jedną córkę i nie wyobrażamy sobie weselnej uroczystości bez tego zespołu. Dziękujemy pani Izie i Zespołowi!

Joanna i Marek

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom

Szanowna Pani Izabelo! Prosimy przyjąć podziękowania dla zespołu SCAT z Radomia za oprawę muzyczną podczas naszej uroczystości weselnej. Zademonstrowane przez was umiejętności muzyczne, doskonałe wyczucie rytmu, bogaty repertuar oraz przepiękny głos wokalistki zatarły różnice wiekowe wśród zaproszonych gości. Zagraliście każdy rodzaj muzyki, dla wszystkich pokoleń. Goście doskonale się bawili do białego rana. W szczególności pragniemy wyrazić uznanie dla koncepcji artystycznej, na którą składało się prowadzenie całej uroczystości przez panią Izabellę Szymańską. Z nieskrywaną satysfakcją rekomendujemy zespół SCAT parom młodym i życzymy dalszych sukcesów.

Edyta i Karol

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Radom – Warszawa

Każdy wie, że wesele to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego każdy drobny szczegół jest bardzo istotny. Najtrudniej jest znaleźć dobrą orkiestrę. Po wielu poszukiwaniach dotarłam do zespołu SCAT z Radomia. Muszę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam, że członkowie zespołu to profesjonaliści. Szefowa zespołu to wspaniała kobieta, która pięknie śpiewa i potrafi bawić gości. Przybyłych zachwyciły również pokazy taneczne. Ten zespół to ludzie, którzy oddają serce, talent, a to wszystko po to, aby każdy był zadowolony. Wszystkim mogę polecić zespół SCAT i mam nadzieję, że będziecie Państwo usatysfakcjonowani tak jak ja.

Gosia i Wojtek

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Spała

Przy muzyce zespołu SCAT z Radomia bawiliśmy się jako młoda para. Zabawa trwała do białego rana i okazało się prawdą, że zespół potrafi poderwać do tańca każdego bez względu na wiek. Dosłownie wszyscy goście bawili się przy muzyce zespołu. Pani Iza jest świetna i potrafi zapewnić dobrą zabawę od pierwszej do ostatniej minuty imprezy. O tym, że zespół jest nieprzeciętny świadczy także to, że nasi przyjaciele, obecni na weselu i zamierzający się pobrać, również postanowili skorzystać z usług zespołu SCAT.

Wesele odbyło się w Spale. Właściciele karczmy do dzisiaj nas pamiętają, a kiedy czasem zatrzymamy się u nich na kawę, wspominają – ,,gdzie wy znaleźliście taki zespół, był wyśmienity”. Według nas zespół SCAT jest gwarancją dobrej zabawy. Polecamy gorąco!

Ania i Grzegorz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Szczecin

Witam wszystkich, którzy szukają niezapomnianych wrażeń podczas jednego z najważniejszych dni w życiu. Ja ten dzień przeżyłam jakiś czas temu, ale pozostał mi w pamięci na zawsze. Między innymi z powodu muzyki, jaką przygotował nam zespół SCAT z Radomia. Znaleźliśmy tych muzyków dzięki poczcie pantoflowej. Mogę szczerze powiedzieć, że obawiałam się trochę, bo jesteśmy ze Szczecina i nie wiedziałam czy zdążą dojechać szczęśliwie, czy zbytnio nie podroży to kosztów (tu szczerze powiem, że byli drożsi niż zespoły ze Szczecina), ale jeszcze długo przed ślubem ustaliliśmy repertuar i przedstawiliśmy nasze życzenia, np. że uczymy się tańców towarzyskich i chcielibyśmy zaprezentować przed gośćmi nasze umiejętności. Natomiast to, co przeżyliśmy w kościele było warte każdych pieniędzy. Myślę o wykonaniu przez panią Izę pieśni „Ave Maria”. Jej barwa głosu, interpretacja tego utworu, skala głosu, jaką dysponuje, to jest naprawdę coś pięknego, tak, że ,ciarki nam przeszły po plecach”. Za tę chwilę jestem wdzięczna Panu Bogu i za to, że znaleźliśmy ten zespół. To, co wykonali dla nas w kościele, to było coś mistycznego. Również świetnym pomysłem pani Izy było wykonanie utworu Andrei Bocellego i wkomponowanie go w uroczystość zaślubin. Zachwyciła nas reakcja wzruszonych gości, którzy spontanicznie zaczęli klaskać po zakończeniu utworu, bo taka wytworzyła się atmosfera. Podobnie było w trakcie wesela. Zespół w lot spełniał nasze oczekiwania, był bardzo kreatywny, zaskakiwał nas życzeniami, upominkiem, sposobem prowadzenia zabawy, doborem repertuaru. Zespół proponuje co jakiś czas przerywniki, pokazy tańca, które umilają chwile odpoczywającym czy jedzącym gościom. No i oczywiście najważniejsze, że przy muzyce zespołu SCAT ludzie się bawią, nie jest „nudno” i „drętwo”. Ważna informacja jest taka, że pani Iza jest świetnym obserwatorem, ma doskonałe wyczucie i intuicję, widzi jak ludzie się bawią. Zespół umiejętnie dostosowuje tempo zabawy do potrzeb i możliwości gości. Nie traktują swojego zadania tylko jako usługi, ale angażują się w zabawę i są profesjonalni. Nie są najtańsi, mają swoje wymagania, ale są warci każdych pieniędzy, a przeżycia zostają w sercu na całe życie. Pozdrawiam serdecznie!

Kasia

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Teresin – Niepokalanów

Zespół SCAT z Radomia zaprosiliśmy na nasze wesele na podstawie rekomendacji naszych rodziców (po balu sylwestrowym). Po przesłuchaniu płyty demo uznaliśmy, że to będzie dobry wybór. Zarezerwowaliśmy termin półtora roku wcześniej, aby mieć gwarancję, że to właśnie ten zespół będzie grał na naszym weselu. Repertuar, aranżacje, śpiew pani Izabelli i całego zespołu sprawiły, że wszyscy bawili się do rana. Muzyka była różnorodna i dostosowana do każdego. To, co prezentuje formacja SCAT przewyższa poziomem wszystkie zespoły, jakie słyszeliśmy kiedykolwiek na weselach, a wykonanie pieśni ,,Ave Maria” w kościele zapamiętamy na zawsze. Dziękujemy pani Izabeli za wzruszające chwile. Szczerze polecamy, ale tylko wyjątkowym parom nowożeńców!

Marta i Robert

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warka

Na naszym ślubie i weselu mieliśmy przyjemność gościć zespół SCAT z Radomia. W czasie zaślubin pani Izabella zaśpiewała nam pięć przewspaniałych pieśni, które wzruszyły wszystkich obecnych. Popisy weselne Zespołu tak się spodobały gościom, że dwie obecne na imprezie pary (mój brat i siostra żony) postanowiły również skorzystać z usług zespołu SCAT! Muzycy z Radomia mają w repertuarze bogatą ofertę utworów weselnych, które trafiają do gości w różnym wieku. Wszyscy bawili się super!!! Jesteśmy bardzo zadowoleni z zespołu i gorąco polecamy go wszystkim.

Kinga i Łukasz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warszawa

Serdecznie polecamy zespół SCAT z Radomia, który grał na naszym przyjęciu weselnym. SCAT to profesjonalny zespół muzyków, który świetnie bawił naszych gości. W ich repertuarze znajdują się piosenki polskie i zagraniczne. Nasze przyjęcie weselne odbyło się według z góry omówionego programu, który został precyzyjnie dopasowany do naszych oczekiwań, dzięki czemu oprawa muzyczna naszego przyjęcia weselnego była na najwyższym poziomie. Nasi goście przetańczyli całą noc i byli bardzo zadowoleni. Z pełnym przekonaniem możemy zarekomendować zespół SCAT.

Pozdrawiamy
Kamila i Tomasz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warszawa

Dzień ślubu to czas bardzo wyjątkowy, często poprzedzony nerwowymi przygotowaniami. Tak było i w naszym przypadku, jednak jeśli chodzi o wybór zespołu muzycznego, nie mieliśmy wątpliwości, że coś może się nie udać. Zespół SCAT z Radomia poleciła nam szwagierka, więc to całkowicie rozwiało nasze wątpliwości. Profesjonalne podejście, trafnie dobrany do upodobań gości repertuar oraz niezwykła pomysłowość to cechy charakterystyczne dla zespołu SCAT. Ponadto sam kontakt z panią Izabellą Szymańską jest dla mnie bardzo miłym wspomnieniem. Dziękujemy za wszystko…

Anna i Tomasz

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warszawa

Do wszystkich zainteresowanych! Mieliśmy ogromną przyjemność bawić się z zespołem SCAT z Radomia. Podkreślamy ,,z”, a nie ,,przy”, ponieważ cały zespół angażował się w zabawę. Najważniejszym atutem członków zespołu jest dobór repertuaru na podstawie gustu bawiących się osób tak, aby każdy uczestniczył w zabawie.

Profesjonalizm i wachlarz utworów spowodował, że do dnia dzisiejszego członkowie naszej rodziny, słysząc utwory, przypominają sobie nasze wesele. Najlepszym przykładem jest ,,Georgia” Ray’a Charlesa. Zespół w fantastyczny sposób potrafi połączyć utwory dla starszych, jak i młodych uczestników, wplatając zgodne z życzeniami różne zabawy, ale tak, aby nikt się nie nudził, a wesele nie miało przestojów. Życzymy wszystkim takiej zabawy i śpiewów jak było to na naszym weselu. Pozdrawiamy.

Elżbieta i Konrad

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warszawa

Pani Izabello! Bardzo dziękujemy za zorganizowanie oprawy muzycznej naszego wesela. O poziomie imprez organizowanych przez zespół SCAT z Radomia przekonaliśmy się na długo przed naszym ślubem, dlatego ani przez chwilę nie wahaliśmy się, gdy przyszło nam podjąć decyzję o tym kto powinien uświetnić od strony artystycznej najważniejszy dzień w naszym życiu. Oczywiście nie zawiedliśmy się. Profesjonalne podejście oraz doskonałe wyczucie atmosfery imprezy sprawiło, że zarówno my, jak i wszyscy nasi goście do dziś wspominamy wspaniałą zabawę zagwarantowaną podczas całego wesela przez Zespół.

Bardzo dziękujemy
Krystyna i Krzysztof

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Warszawa – Zielonka

Dobry zespół muzyczny to taki, który można skwitować słowami – ,,dobra zabawa”. W przypadku zespołu SCAT z Radomia trudno ograniczyć się tylko do tego określenia. SCAT to nie tylko dobra zabawa, ale również przeżycia natury estetycznej, pożywka dla duszy, która wprowadza błogość w serce i umysł, a radość przepełnia całe ciało. Nogi same się rwą do tańca. Interpretacje piosenek są tak biskie oryginału, że wydaje się, że śpiewa je cała plejada gwiazd. Każdy utwór jest grany i śpiewany perfekcyjnie. Dzięki temu wszyscy wspominają naszą imprezę z rozrzewnieniem.

Katarzyna

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Włocławek

Przesyłamy Państwu najserdeczniejsze podziękowania za przepiękny i niezwykły udział w naszym ślubie oraz uroczystości weselnej. Dziękujemy za poprowadzenie na wysokim poziomie tak ważnej dla nas uroczystości, ze pełen profesjonalizm, zaangażowanie oraz wspaniałe doznania duchowe, które zapewniła nam swoim wystąpieniem w kościele pani Izabella. Dziękujemy, w imieniu gości, za przednią zabawę i zachwyt, jaki wzbudziła swoim głosem solistka zespołu SCAT. Arie w Pani niezapomnianym wykonaniu i interpretacji będą przypominały nam, iż uroczystość nasza miała dzięki temu podniosły i niezwykły charakter. Przesyłamy najserdeczniejsze pozdrowienia i do rychłego zobaczenia na kolejnym weselu w naszej rodzinie!

Anna i Piotr

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Wolanów – Radom

Nasze wesele odbyło się w październiku w Wolanowie. O oprawę muzyczną poprosiliśmy zespół SCAT z Radomia, który znakomicie wywiązał się z zadania i dał się poznać jako grupa profesjonalnych i pełnych zaangażowania muzyków, gotowych do dostosowania się do bardzo różnych wymagań gości. Dzięki zespołowi wszyscy bawili się do białego rana.

Marta i Robert

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Żyrardów

Witamy internautów! Chcielibyśmy wszystkim odwiedzającym tę stronę polecić zespół SCAT z Radomia, który grał na naszym przyjęciu weselnym i – mówiąc wprost – sprawdził się w 100% ! Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń, muzycy potrafili idealnie dobrać utwory – ich konwencję i styl stosownie do gustów i oczekiwań, zarówno młodszych, jak i starszych uczestników zabawy. Każdy znalazł coś dla siebie. Poza tym członkowie zespołu świetnie potrafią poprowadzić zabawę i zagrzewać gości do tańca. SCAT posiada w repertuarze piosenki polskie i zagraniczne, ponadczasowe przeboje i hity – w nastroju sentymentalnym, jak i bardzo dynamiczne. I oczywiście, co bardzo ważne i docenione przez naszych gości, zespół posiada profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy.

Na zakończenie chcielibyśmy dodać, że mamy nadzieję powtórnie pobawić się przy muzyce zespołu SCAT, ale już jako goście na weselu znajomych.

Pozdrawiamy
Agnieszka i Andrzej

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy

Żyrardów

Serdeczne podziękowania za rewelacyjne poprowadzenie naszego wesela, za wspaniałą muzykę, odpowiedni dobór repertuaru, klasę i serce włożone w spełnienie w tym dniu naszych marzeń, składają Ewa i Paweł. Szczerze polecamy współpracę z zespołem SCAT z Radomia, który jest profesjonalnym partnerem w tworzeniu niezapomnianego nastroju do zabawy, w której nie zabraknie klimatów nostalgii, szaleństwa i elementu zaskoczenia. Na długo zapamiętamy, zarówno my, jak i nasi goście, zabawę do białego rana, rewelacyjny wokal pani Izabelli, jak i przemiłą niespodziankę, którą Państwo przygotowali dla naszych rodziców. Życząc wszelkiej pomyślności i sukcesów zawodowych, z wyrazami szacunku.

Ewa i Paweł

Adres mailowy do wglądu w siedzibie firmy